Serapool

Site Kullanım Kuralları

Bu internet sitesinin sahibi, SeraPool Porselen San. ve Tic. A.Ş.'dir ve site üzerindeki her türlü tasarruf yetkisi adı geçen Şirketimize aittir. “Gizlilik politikamız” ve “Site Kullanım Kurallarımız” zaman zaman değişebileceğinden, sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. İnternet sitemizde işlem yaptığınız zaman, Gizlilik Politikamız ve Site Kullanım Kurallarımızı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

İnternet sitemizin içeriğindeki telif hakları ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım, ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Şirketimizdedir. İnternet sitemizde açıkça belirtilmedikçe hiçbir materyal kopyalanamaz, yeniden üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, elektronik, mekanik veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Herhangi bir sitede, SeraPool logosunu görmeniz site kullanım kurallarının o web sitesinde geçerli olduğu anlamına gelmez. O sitenin SeraPool'a ait bir web sitesi olduğuna emin olmalısınız. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Şirketimizin, www.serapool.com web adresiyle ulaşılan sitesi dışında başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

SeraPool Web Sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.