SeraPool Hakkında

SeraPool’un yeni web sitesi ABD’den ödül getirdi.

SeraPool, içerik ve görsel olarak tamamen yenilediği web sitesiyle ABD’de yapılan 2010 WebAward yarışmasında “Standard of Excellence Website Award” ödülünü kazandı.  

 
Farklı ülkelerden ve 100’e yakın endüstriyel kategoriden binlerce firmanın katıldığı 2010 WebAward’da SeraPool, güçlü rakiplerini geride bırakarak yalnızca üretimde değil, interaktif pazarlama iletişiminde de uluslararası vizyona sahip bir kurum olduğunu gösterdi. 
Her alanda yenilikçi ve uluslararası boyutta rekabetçi olmayı, teknolojiyi işinin bir gereği olarak en iyi şekilde değerlendirmeyi, bu doğrultuda internet mecrasını en etkin biçimde kullanarak bu alanda da fark yaratmayı amaçlayan SeraPool, bu önemli ödülle öncü olmanın sorumluluğunu bir kez daha üstlenmiş bulunuyor.
    
SeraPool’un 2010 WebAward “Standard of Excellence Website Award” ödüllü web sitesinde, çok karmaşık olan ürün gamı kolay ve hızlıca incelenebiliyor. Site tema, içerik, görsellik ve kullanım kolaylığı yönünden farklı hedef kitlelerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknik altyapıya da sahip bulunuyor. Havuz sektörüyle ilgili doyurucu bilgiler, satış sonrası hizmetler, güçlü referanslar, proje sahibi mimarlarla yapılan röportaj videoları sitenin amacına ulaşmasına, müşteri memnuniyetinin bu yolla da sağlanmasına imkân tanıyor.


WebAward nedir ?

1997 yılında kurulan ABD Boston merkezli The Web Marketing Association, dijital pazarlamada özellikle de internet mecrasında bir standart oluşturulmasını hedefliyor. Bu amaçla 1997’den beri her yıl düzenlenen uluslararası WebAward yarışmasıyla internet mecrasını en iyi kullanan siteler/firmalar ödüllendiriyor. Her yıl yapılan uluslararası bu yarışmaya, farklı ülkelerden, farklı sektörlerden binlerce firma katılıyor ve alanındaki en iyi işler titizlikle değerlendirilerek ödüllendiriyor.

Web sitemizi hazırlayan Bold İstanbul 'u bu başarısından dolayı kutluyoruz.  

Ödülle ilgili detaylı bilgiye alttaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.webaward.org/winner.asp?eid=15904