SeraPool Hakkında

Serapool 2011 Cersai fuarında

Her yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen Dünya’nın en büyük ve prestijli seramik fuarı Cersaie,bu yıl 20-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti.Serapool Cersaie fuarında ‘’yenilikçi yapısı’’na vurgu yapan özel bir konseptle ,26.salonda yerini aldı.Dünya’nın her tarafından seramik ve vitrifiye üreticilerinin ve alıcılarının bir araya geldiği büyük fuar organizasyonunda İtalya’nın ve Dünya’nın en prestijli markaları yer aldı.

Cersaie,sektörün gelecek yılların seramik modasının ve trendlerinin belirlendiği bir fuar olup bu özelliği ile dikkat çekmektedir.

Bu nedenle de ,fuarda yer alacak katılımcı firmalar ,özenle seçilmekte olup Dünya’nın en prestijli markaları ,yeni ürünlerini bu fuarda sergilemektedir.

Serapool ‘un standı,Dünya’nın çeşitli ülkelerinden farklı nitelikteki misafirler tarafından ziyaret edildi.Serapool’un havuz kaplama malzemelerindeki geniş ürün skalası ve yenilikçi yapısı,ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti.Serapool ,hem porselen esaslı havuz kaplama malzemeleri hem de sunmuş olduğu farklı ebat ve renkteki mozaik alternatifleriyle,Dünya’nın sayılı firmalarından biri olduğunu kanıtlamıştır.

Fuarda en çok ilgi çeken ürünlerden;doğal yapısı ve renk alternatifleriyle ‘Apache Tutamak’ve ‘Kaymazlar’olmuştur.Üretiminde kaliteyi,yenilikçi tasarımları ’Dünyada İlk’leri’olarak sektöre sunduğu fonksiyonel ürünleriyle Serapool markası,ülkenin gururu olmuştur.Sektörde takip eden değil,takip edilen bir marka olan Serapool ,Cersaie fuarında da Dünya’nın takip edeceği yenilikçi ürünlerini sunma fırsatı bulmuştur.