Kalite Anlayışımız

Kalite Politikamız

Günümüzde daha seçici ve daha bilinçli hale gelen müşteri beklentilerine cevap verebilmek ve sürekli değişen piyasa şartlarında var olabilmek için gerekli olan kalite ,belirlediğimiz vizyon ve misyon doğrultusunda bizlere yol gösteren başlangıç noktasıdır.

Toplumun ve insanların yaşam kalitesini yükseltmek için hizmeti güvene ve sadakate dönüştürmek yapılan her işte mükemmeliyetçi olmak önem arz etmektedir.

Bu anlayış ile SeraPool kaliteyi bir yaşam tarzı olarak seçen, müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan ve hatta aşan bu şekilde müşterilerine en yüksek faydayı sağlayan ürün ve hizmetleri ile en iyi çözümleri sunan, rakiplerinden kaliteli ürün ve kaliteli hizmetle farklılaşan sürekli değişimi kendine politika edinen bir firmadır.

VİZYONUMUZ

Sürekli değişen ve gelişen dünyada ,mevcut enerjimizi , değişim ve gelişim için harcar,bugünü değil geleceği düşünür ve geleceği dizayn ederiz.

MİSYONUMUZ

Aydınlık bir gelecek için her günü birbirine denk olmamak felsefesinden yola çıkarak , yaptığımız işi daha ileri taşıyıp mükemmele ulaşmak.

Yaptığımız işi takım çalışması ile kolaylaştırıp , zevkli ve verimli hale getirmek,çıkacak katma değeri müşterimizle ve çalışanlarımızla paylaşarak  mutluluğa ulaşmak.

Evrensel değerlere sahip , insana ve çevreye saygılı,dürüstlükten ,doğruluktan ayrılmayan,güvenilir,itibarlı bir firma olarak ,ülkemize ve insanlığa hizmet etmek 
Adalya Hotel / Antalya - Türkiye